26 квітня 2018
25 квітня 2018 року голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко здійснив робочий візит до ТОВ «НОРІЯ ГРЕЙН», зерносховища (елеватора), потужністю 25 тис.тонн в с. Серединська, Чернігівського району.
В заході брали участь представники місцевої влади - Серединський сільський голова Анатолій Питель та секретар Серединської сільської ради Наталія Борисенко.
Під час робочої зустрічі разом з виконавчим директором ТОВ «НОРІЯ ГРЕЙН» Сергієм Товстим та членами трудового колективу відвідали територію підприємства, обговорили процес створення та діяльності підприємства і бачення подальших перспектив розвитку.
За інформацією виконавчого директора ТОВ «НОРІЯ ГРЕЙН» Сергія Товстого підприємство розпочало свою діяльність у листопаді 2016 року та спеціалізується на сушінні, сортуванні та зберіганні зернових культур. В сезон на підприємстві працює 22 чоловіки, на сьогодні робітників становить 18 осіб. За минулий сезон перероблено 20 тис.тон соняшнику та кукурудзи. Середньодобова потужність становить 18 тон. Також виконавчий директор поділився баченням перспектив розвитку підприємства, зокрема, в поточному році заплановано розпочати сезон в липні місяці з прийому ранніх зернових культур. Голова районної ради Олександр Ларченко зазначив, що приємно бачити створення нових підприємств в районі та побажав віднедавна створеній компанії розвитку і розширення підприємства, надійних партнерів та попиту клієнтів на послуги фірми.