26 березня 2018
23 березня 2018 року в кабінеті голови Чернігівської районної ради Олександра Ларченка провели робочу групу з питань об’єднання (доєднання) громад, депутатати обрані на округах північно східної частини району Ларченко О.М., Поліщук В.А., Ващенок Б.М., Галковська Н.М., Школа І.М., Ланько В.О., Купрієнко М.М., Носенок Ф.М., Пономаренко М.Д., Сич О.Д. обговорили пропозиції для розгляду постійної комісії децентралізації обласної ради стосовно об’єднання терироріальних громад в Чернігівському районі та доєднання сільських рад до вже існуючих ОТГ.