back

28 лютого 2018

Відбулось засідання Колегії Чернігівської районної державної адміністрації

Голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко та заступник голови районної ради Володимир Поліщук взяли участь у засіданні Колегії районної державної адміністрації.

На засіданні розглянуто питання:

- Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за 2017 рік.

- Про реорганізацію шляхом перетворення Комунального закладу “Чернігівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги” Чернігівської районної ради Чернігівської області у комунальне некомерційне підприємство “Чернігівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги” Чернігівської районної ради Чернігівської області.

Підсумки засідання колегії підвів голова Чернігівської районної державної адміністрації Віктор Корж.