02 лютого 2018
2 лютого відбулось засідання комісії з питань нагородження Чернігівської районної ради, яку провів голова комісії Володимир Поліщук.
В роботі комісії взяли участь заступник голови комісії Світлана Струк, секретар комісії Наталія Решетник та члени комісії Борис Ващенок, Леся Мальцева, Олександр Мисюра, Іван Федорець.
На засіданні розглядали та вивчали подання про нагородження, яке надійшло від командира військової частини А1815 про нагородження особового складу.
Комісія з нагородження одноголосно вирішила нагородити особовий склад Почесними грамотами Чернігівської районної ради.