06-06-2017 | 16:49
2 червня 2017 року відбулося виїзне засідання місцевої асоціації рад Чернігівського району Чернігівської області «Ради Полісся»
Учасники виїзного засідання відвідали Національний парк«Межигір'я» в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області. Це прекрасне урочище розташоване на правому високому березі Дніпра, відкриваючи нам красу Української землі.
Територія комплексу становить близько 140 гектарів, є зоопарк, качина ферма, фазанарій, стайня, кілька озер з качками і лебедями, поле для гольфу, штучне озеро, яке живиться з десяти артезіанських джерел, і це лише частина тієї краси яку побачили. Місцевість де розташоване Межигір'я, з досить крутими спусками і підйомами. Такий підйом долаємо на шляху до вертолітного майданчика.
Головною спорудою парку є, так званий, клубний будинок який також називають «об'єкт Хонка» - від назви фінської фірми Honka, яка є світовим лідером будівництва з екологічно чистої деревини. Навколо будинку неймовірний парковий ландшафт з каскадом штучних озер, на підходах до «Хонки» – імітація руїн Парфенона (храму в Греції). Всередину будинку нам потрапити не вдалося – як раз у день нашого візиту до Межигір'я телевізійники розгорнули зйомку.
Бачити і відчувати - це бути, роздумувати, це жити.
26-05-2017 | 17:45
Відбулося виїзне засідання постійної комісії районної з питань бюджету, інвестицій та соціально-економічного розвитку 24 травня 2017 року під головуванням депутата районної ради Пономаренка Миколи Дмитровича відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, інвестицій та соціально-економічного розвитку. Засідання комісії проводилось в залі районного будинку культури в смт. Михайло-Коцюбинське. На засіданні комісії були присутні депутати районної ради, депутати Михайло-Коцюбинської селищної ради, перший заступник голови Чернігівської райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, райдержадміністрації та інші. Депутати, члени комісії, затвердили порядок денний
26-05-2017 | 11:58
24 травня відбулось виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту та туризму у селищі Михайло-Коцюбинське 24 травня 2017 року в адміністративному приміщені Михайло-Коцюбинської селищної ради відбулось виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту та туризму, яке провів її голова Олександр Мисюра. У роботі комісії взяли участь члени постійної комісії, депутати районної ради – члени постійної комісії районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування та здійснення децентралізації Михайло Кубрак, Володимир Загаба та Анатолій Кравченко, перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, доповідачі по питаннях порядку денного, депутати та працівники виконавчого апарату Михайло-Коцюбинської селищної ради. На порядок денний постійної комісії було внесено