Новини

13-03-2018 | 15:11

Відбулось засідання "круглого столу" 13 березня за ініціативи голови Чернігівської районної ради Олесандра Ларченка відбулось засідання «круглого столу» по обговоренню питання «Про припинення шляхом реорганізації (перетворення) Комунального закладу «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернігівської районної ради Чернігівської області в Комунальне підприємство «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернігівської районної ради Чернігівської області. У роботі «круглого столу» приймали участь начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації Петро Гармаш, депутати Чернігівської районної ради, працівники виконавчого апарату районної ради та комунального закладу «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернігівської районної ради Чернігівської області, сільські та селищні голови, представники громадськості та засобів масової інформації, інші. Під час зустрічі обговорювались головні

12-03-2018 | 16:45

13 березня відбудеться ініційоване головою районної ради Олександром Ларченком засідання «круглого столу» 13 березня о 10.00 годині відбудеться ініційоване головою районної ради Олександром Ларченком засідання «круглого столу» по обговоренню питання «Про припинення шляхом реорганізації (перетворення) Комунального закладу «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернігівської районної ради Чернігівської області в Комунальне підприємство «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернігівської районної ради Чернігівської області». Чернігівська районна рада запрошує депутатів Чернігівської районної ради, працівників Чернігівської районної державної адміністрації, сільських та селищних голів, представників громадськості та всіх бажаючих прийняти участь в проведені даного заходу. Реєстрація учасників розпочнеться 13 березня о 9.30 год. в малій залі районної ради за адресою: м.Чернігів, вул.Шевченка, 48, І поверх.

10-03-2018 | 08:45

День Державного гімну України Державний Гімн України – один з головних державних символів України поряд із прапором і гербом. Його офіційна музична редакція була затверджена Верховною Радою України 15 січня 1992 року, а 6 березня 2003 року парламент України ухвалив Закон «Про Державний Гімн України», статтею 1 якого визначено, що Державним Гімном України є національний гімн на музику Михайла Вербицького зі словами першого куплету та приспіву твору Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна». Історія створення українського гімну сягає осені 1862 року, коли український етнограф, фольклорист та поет Павло Платонович Чубинський написав вірш «Ще не вмерла Україна», якому у майбутньому судилося стати національним, а згодом і державним гімном українського народу. 10 березня 1865 році в польському місті Перемишль уперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна». Ним завершили концерт, присвячений пам’яті Тараса Шевченка. Того ж року вірш уже був надрукований разом із нотами. Твір у виконанні українського оперного співака-тенора Модеста Менцинського був записаний на платівку в Кельнському відділенні «Грамофона» у жовтні 1910 р. Гімн має особливе значення для всіх громадян і є тою духовною ланкою, що єднає нас із попередніми поколіннями борців за свободу.

10-03-2018 | 08:14

07-03-2018 | 08:00

Дорогі жінки! Уже історично так склалось, що 8 Березня стало традиційним Міжнародним жіночим днем. Жінка – творець усього прекрасного на Землі, Берегиня родинного вогнища, миру і злагоди. Вона відкриває красу світу, наповнює його любов'ю, дає нові сили. Наша земля щедро нагородила Вас, життєдайною силою – великою працездатністю і красою, витоки яких закладені у ваших родинах. Ви є справжніми берегинями своєї сім'ї, своєї держави, несете справедливість та злагоду в оселю, адже жінка – надійний оберіг родинного спокою і затишку, запорука миру. Без перебільшення можна стверджувати, що кожна із Вас творить подвиг, адже Ви даруєте життя, робите його світлішим та яскравим. Ви завжди несете нам, чоловікам, своїм рідним і близьким, усім оточуючим красу, добро, радість життя, тепло своїх сердець. Наші жінки печуть хліб і лікують людей, навчають учнів і керують роботою установ і організацій, в роботу яких вносять свій вагомий внесок, одночасно несучи переважно на своїх тендітних плечах тягар домашніх турбот. Ви своїми руками, досвідом та знаннями не тільки примножуєте суспільні багатства, а й створюєте атмосферу добра і теплоти, зберігаючи при цьому чарівність, лагідність, душевність. Любі жінки! Нехай не тільки це свято, але й кожний день приносять Вам здійснення всіх мрій, надій і сподівань. Хай щедрою буде жіноча доля кожної з Вас! Низький уклін та щира вдячність за материнську мудрість, за самовіданність і розуміння, за вашу ніжність та чуйність. А ми, чоловіки, зробимо усе для того, щоб ваші мрії збувались. Зі святом! З повагою Голова районної ради О.М.Ларченко