08-05-2018 | 15:22
Відбувся районний захід
Сьогодні, 8 травня 2018 року, у с.Анисів Чернігівського району відбувся районний захід з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
У заході взяли участь лише 2 ветерани Великої Вітчизняної війни, це Андрієнко Іван Григорович з с.Анисова та В’ялець Степан Юхимович з с.Буди. Також на заході були присутні голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко, голова Чернігівської районної державної адміністрації Віктор Корж, працівники підприємств, установ та організацій району, представники територіальних громад району та жителі Анисівської територіальної громади.
Вітаючи присутніх з 73-ю річницею Перемоги голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко звернувся в першу чергу до присутніх ветеранів та подякував їм за мужність під час захисту нашої Батьківщини у страшні роки війни та побажав міцного здоров’я, довголіття і шани від людей. Олександр Миколайович зазначив, що Перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників. Свята пам’ять про Велику Вітчизняну війну залишається з нами, як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої праці і водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. «Шановні присутні. Для нас це день трауру, день пям’яті та день згадки про тих людей, яких зараз немає з нами, але які зробили для нас найбільше що могли зробити - це віддати своє життя».
З вітальними словами виступили голова Чернігівської районної державної адміністрації Віктор Корж та голова Чернігівської районної організації ветеранів Анатолій Скуратович.
В рамках заходу присутні мали змогу переглянути концертну програму у виконанні учасників художньої самодіяльності району, а смачним доповненням до святкування став козацький куліш.
08-05-2018 | 08:00
Дорогі ветерани, шановні земляки!
8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення в Україні і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Перемога дісталася нам дуже дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.
Тож у ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював свободу, хто захищав рідну українську землю від ворогів. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.
Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Сьогодні героями стають онуки та правнуки тих, хто в далекому 1945-му сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю.
Слава героям, які в усі часи захищали нашу Батьківщину! Українці були, є і будуть господарями на своїй землі. Правда за нами – тож ми обов’язково здобудемо перемогу в ім’я європейського майбутнього рідної України.
Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям! Слава Україні!
07-05-2018 | 16:22
Привітання ветеранів.
З нагоди відзначення 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко 7 травня поточного року привітав з Днем Перемоги ветеранів Великої Вітчизняної війни Лопату Василя Івановича, 30 липня 1925 року народження, жителя смт.Олишівка та Чудновця Івана Микитовича, 01 березня 1926 року народження, жителя с.Серединка.
Лопата Василь Іванович воював з 1942 року по 1945 рік у складі 273 стрілкового полку 3-й Білоруський фронт. Нагороджений орденами: «Слави» ІІІ ступеня, Вітчизняної війни І ступеня, «За мужність». Подвиг Василя Івановича Лопати - переможця у Другій світовій війні гідно продовжує його внук, який є військовослужбовцем Збройних сил України, що брав участь у забезпечені державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях.
Чудновець Іван Микитович з 1943 року був учасником охорони м.Києва, командир орудія 18мм. Нагороджений орденом Вітчизняної війни ІІ ступеня.
Голова районної ради Олександр Ларченко зазначив, що на сьогодні в Чернігівському районі проживає лише 37 ветеранів Великої Вітчизняної війни та подякував ветеранам за проявлену мужність і героїзм у роки війни, за невтомну працю у післявоєнний час та побажав міцного здоров’я, довголіття, добробуту, підтримки і уваги близьких людей.