Новини

17-05-2018 | 08:05

Робочий візит голови Чернігівської районної ради Олександра Ларченка до ТОВ «Добродія ФУДЗ» 16 травня голова районної ради Олександр Ларченко брав участь в урочистій церемонії відкриття новітнього виробничого комплексу із виробництва зернових пластівців торгової марки «Добродія» ТОВ «Добродія ФУДЗ» в смт. Михайло-Коцюбинське. Підприємство спеціалізується на переробці зернових культур і виготовленню вівсяних пластівців - продукції експортного ґатунку у відповідності до світових стандартів та сертифікацій. Для гостей проведена екскурсія по виробництву, презентовано інноваційну технологію виробництва пластівців із зернових культур. Присутні заходу скуштували продукцію від виробника. Виконавчий директор ТОВ «Добродія ФУДЗ» Петро Мельник ознайомив гостей з основними кроками створення харчової компанії, технологією виробництва та умовами праці на підприємстві. Виготовлення пластівці із зернових культур на виробничу комплексу проходить всі етапи виробництва: очищення вівса, лущення і шліфування пшениці, ячменю, жита, гідротермічна обробка, нарізка, плющення та фасовка у різні види упаковки. В цьому році підприємство отримало сертифікат відповідності на систему якості та безпечності харчової продукції. Технології, що застосовуються при виробництві, не допускають використання штучних наповнювачів, у рецептури входять лише високоякісні злаки, льон, горіхи і корисні фрукти. Голова районної ради Олександр Ларченко відзначив, що створене нове підприємство є підприємством європейського рівня та побажав керівництву успіхів та розвитку.

11-05-2018 | 10:40

На Чернігівщині СБУ попередила розкрадання державної нафти Співробітники Служби безпеки України у рамках комплексу заходів із захисту критичної інфраструктури у сфері паливно-енергетичного комплексу блокували на Чернігівщині розкрадання нафти держпідприємства. Правоохоронці встановили, що троє осіб незаконно проникли на територію державного нафтопромислу. Через роз’єднання конструкцій нафтоперегінного обладнання зловмисники перекачали близько тридцяти шести тонн очищеної нафти до автоцистерн. У подальшому ділки планували вивезти сировину до сусідньої області для продажу на «чорному ринку». Оперативники спецслужби затримали зловмисників на одному з автошляхів Чернігівщини під час спроби несанкціонованого транспортування нафтосировини. Під час огляду території нафтопромислового об’єкту правоохоронці виявили приладдя, яке використовували затримані у протиправній діяльності. Вказані предмети та зразки сировини направлені для проведення експертизи. У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України тривають слідчо-оперативні дії для встановлення інших осіб, причетних до злочинних дій. Прес-центр СБ України