Новини

13-06-2018 | 10:56

Делегація Чернігівського району відвідала з офіційним візитом Пйотрковський повіт Лодзького воєводства. В перших числах червня поточного року делегація представників органів місцевого самоврядування Чернігівського району на чолі з Олександром Ларченком - головою Чернігівської районної ради в рамках налагодження взаємовигідної двосторонньої співпраці з органами місцевого самоврядування Республіки Польща, на запрошення польської сторони відвідала з офіційним візитом Пйотрковський повіт Лодзького воєводства. Учасники делегації зустрілися з керівниками органів місцевого самоврядування повіту – паном старостою Станісловом Цубалою, віце старостою (заступником старости) Піотром Войтисяком, секретарем повіту Іренеушем Червінським, головами постійних комісій повіту, війтами гмін, які ознайомили з історією та структурою повіту, розповіли про досвід повіту в проведенні реформи децентралізації та адміністративно-територіального устрою, інформували про медичне та освітньо-культурне забезпечення в Польщі. В рамках робочої поїздки відвідали повітову лікарню в Пйотркові-Трибунальському та осередок здоров»я в Грабіце – одній із гмін повіту. Отримуючи відповіді на запитання, зрозуміли, що в Польщі велике значення надається сімейній медицині і профілактиці захворювань. Лікування платне, але не за рахунок хворого, а за рахунок страхових внесків ( 9%), які платить роботодавець. Ознайомилися з роботою лісівників, заготівлею

06-06-2018 | 12:36

Апаратна нарада у голови Чернігівської районної ради 6 червня 2018 року голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко провів нараду із заступником голови райради Володимиром Поліщуком, керуючим справами виконавчого апарату районної ради Світланою Струк та працівниками виконавчого апарату районної ради. На початку наради Олександр Миколайович поділився враженнями від робочої поїздки делегації Чернігівського району до міста Пйотркув-Трибунальській Пйотрковського повіту Лодзького воєводства республіки Польща, яка відбулася в період з 31 травня по 05 червня 2018 року. До складу делегації увійшли керівники територіальних громад, представники освітньої, медичної, сільськогосподарської галузей Чернігівського району та депутатського корпусу районної ради. 8 червня заплановано провести брифінг щодо підведення підсумків даної робочої поїздки. Також під час наради обговорено питання щодо організації оздоровлення дітей з Чернігівського району в республіці Польща, підготовки проведення двадцять третьої сесії районної ради, що запланована на 24 липня поточного року, наради з керівником комунального закладу «Чернігівський районний центр ПМСД» Чернігівської районної ради Чернігівської області по питанню будівництва амбулаторій та підготовки проекту Статуту комунального некомерційного підприємства «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернігівської районної ради Чернігівської області та інше. За результатами апаратної наради головою районної ради Олександром Ларченком дані відповідні доручення.

06-06-2018 | 10:03

Шановні журналісти! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста. Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об'єктивну картину нашого сьогодення. Сучасне суспільство неможливо уявити нині без інформації та комунікаційних мереж. Тому сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення. У цей святковий для вас день бажаю об'єктивності у творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, високих рейтингів, поповнення аудиторії, а також міцного здоров'я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики. З повагою, голова Чернігівської районної ради О.М.Ларченко.