back

29 вересня 2017

День працівників освіти в Гончаріській гімназії.

29 вересня голова районної ради Олександр Ларченко відвідав Гончарівську гімназію та вручив Почесну Грамоту Чернігівської обласної ради Рудник Ніні Іванівні - директору гімназії.

Олександр Миколайович привітав педагогічний колектив з професійним святом: Днем працівників освіти.

Побажав, щоб завжди всміхалась доля, дарувала міцне здоров'я та довголіття.

Здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у їхніх родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Щоб пам'ятали, що без них цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток.

Зичив дорогим вчителям, відчуття повноти і неповторності життя, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті!