back

Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 19,6527 га, на території Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області (за межами населеного пункту) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за рахунок земель державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

25 вересня 2017

Проект

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(дев’ятнадцята сесія сьомого скликання)


03 жовтня 2017 року
м.Чернігів


Про затвердження технічної документації
по визначенню нормативної грошової
оцінки земельної ділянки загальною
площею 19,6527 га, на території Іванівської
сільської ради Чернігівського району
Чернігівської області (за межами
населеного пункту) для подальшого
продажу права оренди на земельних торгах
за рахунок земель державної власності для
ведення товарного сільськогосподарського
виробництва

Розглянувши звернення Міжрайонного Управління у Ріпкинському та Чернігівському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області від 08.09.2017 №14-25-0.212-1661/118-17 щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки, відповідно до пункту “ґ” статті 10 Земельного кодексу України та статті 23 Закону України «Про оцінку земель», керуючись пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 19,6527 га, на території Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області (за межами населеного пункту) для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за рахунок земель державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за таким показником: нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 19,6527 га становить 495313,09 грн.

2. Чернігівській районній державній адміністрації, Міжрайонному Управлінню у Ріпкинському та Чернігівському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, Чернігівській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області, Іванівській сільській раді взяти для керівництва в роботі нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Іванівської сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та агропромислового розвитку.

Голова районної ради О.М. Ларченко