15 вересня 2017
15 вересня голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко та голова Чернігівської районної державної адміністрації Віктор Корж привітали працівників Чернігівського державного лісгоспу з професійним святом.
Завітали до Чернігівського агроліспгоспу в с. Михайло-Коцюбинське.
Олександр Ларченко побажав працівникам лісгоспу наснаги, здоров'я, впевненості у завтрішньому дні і не боятися змін, що приноситимуть економічне зростання.
Також привітали з професійним святом директора ДП «Чернігівський військовий лісгосп».