back

15 вересня 2017

Вітання працівників лісового господарства!

15 вересня голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко та голова Чернігівської районної державної адміністрації Віктор Корж привітали працівників Чернігівського державного лісгоспу з професійним святом.

Завітали до Чернігівського агроліспгоспу в с. Михайло-Коцюбинське.

Олександр Ларченко побажав працівникам лісгоспу наснаги, здоров'я, впевненості у завтрішньому дні і не боятися змін, що приноситимуть економічне зростання.

Також привітали з професійним святом директора ДП «Чернігівський військовий лісгосп».