19 червня 2017
Святкування Дня медичного працівника в Україні у третю неділю червня закріплено Указом Президента України №281/94 від 03.06.1994.
15 червня в актовій залі поліклінічного відділення ЦРЛ відбувся урочистий районний захід з нагоди Дня медичного працівника.
Медики та ветерани медичної галузі Чернігівського району приймали вітання від керівництва Чернігівського району, депутатів обласної ради та підприємців.
Заступник голови Чернігівської районної ради Володимир Поліщук та голова Чернігівської райдержадміністрації Віктор Корж привітали присутніх зі святом та вручили Почесні грамоти та Подяки найкращим працівникам галузі району.
Депутата районної ради Наталію Лазареву - завідувача ФАПом с.Рябці нагороджено Почесною грамотою Чернігівської обласної ради.
Концертною програмою вітали артисти обласної філармонії.