back

Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду загальною площею 2,3736га, яка надана в оренду строком на 49 років ФОП Черкасу Юрію Валентиновичу для риборозведення за рахунок земель державної власності на території Черниської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області ( за межами населеного пункту)

25 травня 2017

Проект

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(шістнадцята сесія сьомого скликання)


__ ____________2017 року
м.Чернігів


Про затвердження технічної документації по
визначенню нормативної грошової оцінки
земельної ділянки водного фонду загальною
площею 2,3736га, яка надана в оренду строком
на 49 років ФОП Черкасу Юрію Валентиновичу
для риборозведення за рахунок земель державної
власності на території Черниської сільської ради
Чернігівського району Чернігівської області ( за
межами населеного пункту)

Розглянувши клопотання громадянина Черкаса Юрія Валентиновича щодо затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до пункту “ґ” статті 10 Земельного кодексу України та статті 23 Закону України «Про оцінку земель», керуючись пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду загальною площею 2,3736га, яка надана в оренду строком на 49 років ФОП Черкасу Юрію Валентиновичу для риборозведення за рахунок земель державної власності на території Черниської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області ( за межами населеного пункту) за таким показником: загальна нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 2,3736га становить 26 336,04грн.

2. Чернігівській районній державній адміністрації, управлінню Держгеокадастру у Чернігівському районі Чернігівської області, Чернігівській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області, Черниській сільській раді взяти для керівництва в роботі нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Черниської сільської ради.

3. ФОП Черкасу Юрію Валентиновичу в двомісячний термін з дати прийняття даного рішення укласти договір оренди земельної ділянки та зареєструвати право оренди відповідно з вимогами діючого законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та агропромислового розвитку.

Голова районної ради О.М. Ларченко