back

Про інформацію керівника Чернігівської місцевої прокуратури та начальника Чернігівського районного відділення поліції ЧВП ГУНП в Чернігівській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Чернігівського району

25 травня 2017

Проект

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(шістнадцята сесія сьомого скликання)


30 травня 2017 року
м.Чернігів


Про інформацію керівника Чернігівської
місцевої прокуратури та начальника
Чернігівського районного відділення поліції
ЧВП ГУНП в Чернігівській області про стан
законності, боротьби із злочинністю,
охорони громадського порядку та
результати діяльності на території
Чернігівського району

Заслухавши інформацію керівника Чернігівської місцевої прокуратури та начальника Чернігівського районного відділення поліції ЧВП ГУНП в Чернігівській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Чернігівського району, керуючись пунктом 36 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада в и р і ш и л а:

1. Інформацію керівника Чернігівської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю та результати діяльності органів прокуратури на території Чернігівського району прийняти до відома (додаток №1).

2. Інформацію начальника Чернігівського районного відділення поліції ЧВП ГУНП в Чернігівській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Чернігівського району прийняти до відома (додаток №2).

Голова районної ради О.М. Ларченко

Додаток №1
Додаток №2