back

Про передачу бюджетних установ та їх майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району у комунальну власність Михайло-Коцюбинської територіальної громади

24 березня 2017

Проект

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(тринадцята сесія сьомого скликання)


28 березня 2017 року
м.Чернігів


Про передачу бюджетних установ та їх
майна зі спільної власності територіальних
громад сіл, селищ Чернігівського району у
комунальну власність Михайло-
Коцюбинської територіальної громади

Розглянувши рішення Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області від 03 лютого 2017 року «Про клопотання перед Чернігівською районною радою Чернігівської області щодо передачі бюджетних установ зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району у комунальну власність Михайло-Коцюбинської територіальної громади», звернення відділу освіти, відділу культури та туризму Чернігівської районної державної адміністрації про передачу комунального майна, що перебуває в їх оперативному управлінні, відповідно до статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», пункту 39 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району, затвердженого рішенням районної ради від 29 січня 2009 року, враховуючи те, що відповідно до статей 177, 181, 190 Цивільного кодексу України, статей 52, 55, 62, 63, 66, 78 Господарського кодексу України об’єктом права є як установи, так і будівлі, приміщення, у яких вони розміщуються, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43, пунктом 5 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району у комунальну власність Михайло-Коцюбинській територіальної громади бюджетні установи та їх майно згідно з додатками № 1 - № 13, відповідно до розмежування видатків між бюджетами.

2. Вивести із складу засновників бюджетних установ, зазначених в додатку № 1, Чернігівську районну раду Чернігівської області (код ЄДРПОУ 24843051), у зв’язку з передачею до Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (код ЄДРПОУ 04412509).

3. Припинити право оперативного управління відділу освіти, відділу культури та туризму Чернігівської районної державної адміністрації на майно згідно з додатками № 2 - № 13 (відповідно).

4. Чернігівській районній державній адміністрації Чернігівської області:

4.1. забезпечити у місячний термін передачу бюджетних установ та майна, що зазначені в додатках № 1 - № 13, відповідно до вимог чинного законодавства.

4.2. врегулювати трудові відносини працівників бюджетних установ, згідно додатку №1, у відповідності до положень Кодексу законів про працю України.

5. Уповноважити для участі в роботі комісії з приймання-передачі зазначеного майна:

- депутата районної ради, голову постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури Ващенка Б.М.;

- начальника відділу комунального майна виконавчого апарату районної ради Нікітенко В.В.

6. Рекомендувати керівникам бюджетних установ, що передаються, розробити статут установи у новій редакції та подати на затвердження Михайло-Коцюбинській селищній раді Чернігівського району Чернігівської області.

7. Відділу комунального майна виконавчого апарату районної ради, після отримання належно оформленого акту приймання-передачі майна, внести відповідні зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району та підготувати відповідний проект рішення районної ради.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури та постійну комісію районної ради з питань бюджету, інвестицій та соціально-економічного розвитку.

Голова районної ради О.М. Ларченко

Додаток 1
додаток 2
додаток 3
додаток 4
додаток 5
додаток 6
додаток 7
додаток 8
додаток 9
додаток 10
додаток 11
додаток 12
додаток 13