back

Про безоплатну передачу в комунальну власність Анисівської територіальної громади об’єктів нерухомості

21 грудня 2016

Проект

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(десята сесія сьомого скликання)


__________ 2016 року
м.Чернігів

Про безоплатну передачу в
комунальну власність
Анисівської територіальної
громади об’єктів нерухомості

Розглянувши звернення відділу освіти Чернігівської районної державної адміністрації від 12 грудня 2016 року № 01-15/1435 щодо передачі будівель Лукашівської ЗОШ І ступеню та рішення Анисівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області від 23 листопада 2016 року “Про надання згоди на передачу будівель Лукашівської ЗОШ І ступеню до комунальної власність Анисівської територіальної громади», відповідно до Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району, затвердженого рішенням районної ради від 29 січня 2009 року та керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43, пунктом 5 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району в комунальну власність Анисівської територіальної громади об’єкти нерухомості згідно з додатком.

2. Районній державній адміністрації в місячний термін забезпечити передачу вказаного об’єкту відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Відділу комунального майна виконавчого апарату районної ради після здійснення заходів з приймання-передачі майна забезпечити внесення відповідних змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури.

Голова районної ради О.М. Ларченко

Додаток