back

Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) загальною площею 2,0000 га, яка надається в оренду, строком на 20 років, за рахунок земель державної власності громадянину Голощапову Павлу Михайловичу для ведення особистого селянського господарства на території Седнівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області

11 березня 2016

Проект

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(п'ята сесія сьомого скликання)


____________ 2016 року
м.Чернігів

Про затвердження технічної документації по
визначенню нормативної грошової оцінки земельної
ділянки сільськогосподарського призначення (рілля)
загальною площею 2,0000 га, яка надається в оренду,
строком на 20 років, за рахунок земель державної
власності громадянину Голощапову Павлу Михайловичу
для ведення особистого селянського господарства
на території Седнівської селищної ради
Чернігівського району Чернігівської області

Розглянувши клопотання громадянина Голощапова Павла Михайловича щодо затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до пункту “ґ” статті 10 Земельного кодексу України та статті 23 Закону України «Про оцінку земель», керуючись пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) загальною площею 2,0000 га, яка надається в оренду, строком на 20 років, за рахунок земель державної власності громадянину Голощапову Павлу Михайловичу для ведення особистого селянського господарства на території Седнівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області за таким показником: загальна нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 2,0000 га становить 33550,88 грн.

2. Чернігівській районній державній адміністрації, управлінню Держгеокадастру у Чернігівському районі Чернігівської області, Чернігівській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області, Седнівській селищній раді взяти для керівництва в роботі нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Седнівської селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та агропромислового розвитку.

Голова районної ради О.М. Ларченко