back

Про укладання контракту з директором Чернігівського районного комунального підприємства «Чернігіврайагробуд»

11 лютого 2016

Проект

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(третя сесія сьомого скликання)


____________ 2016 року
м.Чернігів

Про укладання контракту з директором
Чернігівського районного комунального
підприємства «Чернігіврайагробуд»

Розглянувши заяву директора Чернігівського районного комунального підприємства «Чернігіврайагробуд» Дзядзька Генадія Михайловича від 28.01.2016 року щодо укладання з ним контракту та відповідні рекомендації постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури від 10 лютого 2016 року, керуючись положеннями постанови Кабінету Міністрів України «Про застосування контрактної форми трудового договору з керівником підприємства, що є у державній власності», пунктом 20 частини 1 статті 43 та статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Доручити голові районної ради укласти контракт з директором Чернігівського районного комунального підприємства «Чернігіврайагробуд» Дзядзьком Генадієм Михайловичем терміном на 1 рік, на умовах діючого законодавства.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури.

Голова районної ради О.М. Ларченко