back

Про стан організації харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах району

08 лютого 2016

Проект

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(третя сесія сьомого скликання)


____________ 2016 року
м.Чернігів

Про стан організації харчування
дітей у загальноосвітніх
навчальних закладах району

Заслухавши звіт Чернігівської районної державної адміністрації про стан організації харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах району, відповідно до пункту 16, пункту 28 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Звіт Чернігівської районної державної адміністрації про стан організації харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах району взяти до відома (додається).

2. Чернігівській районній державній адміністрації:

2.1. Здійснювати постійний контроль за організацією повноцінного, безпечного і якісного харчування дітей, дотримання умов і термінів зберігання харчових продуктів, технології виготовлення страв, правил особистої гігієни працівників харчоблоків, виконання норм харчування.

2.2. Сприяти організації санітарно-просвітницької роботи з питань раціонального та безпечного харчування учнів загальноосвітніх шкіл

.

2.3. Забезпечити покращення матеріально-технічного стану харчоблоків, дотримання нормативно-правових вимог санітарного законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Чернігівської районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту та туризму.

Голова районної ради О.М. Ларченко


Пояснювальна записка до проекту рішення...