back

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування та здійснення децентралізації

28 січня 2016

27 січня 2016 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування та здійснення децентралізації під головуванням голови постійної комісії Ірини Кудрик. На комісії були присутні члени постійної комісії, голова районної ради Олександр Ларченко, заступник голови районної ради Володимир Поліщук, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники бюджетних установ - розпорядники бюджетних коштів, працівники виконавчого апарату районної ради та апарату районної державної адміністрації.

Під час засідання депутатами були розглянуті 34 проекти рішень, які винесені на розгляд пленарного засідання 3 сесії районної ради сьомого скликання. Звіти, які виносилися на розгляд, буди прийняти депутатами до відома, а всі інші проекти рішень було рекомендовано винести на розгляд пленарного засідання для прийняття відповідних рішень.

За інформацією виконавчого апарату районної ради