back

Відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів

15 січня 2016

15 січня 2016 року відбулась семінар нарада сільських, селищних голів, яку провели голова районної державної адміністрації Віктор Корж та голова районної ради Олександр Ларченко за участю начальників управлінь, відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації та працівників виконавчого апарату районної ради.

В ході семінар наради розглянуті питання щодо затвердження місцевих бюджетів по Чернігівському району на 2016 рік; про проведення зборів громадян у сільських, селищних радах; про виконання плану заходів з підготовки до дій в екстремальних зимових умовах в частині утримання доріг, під’їзних шляхів в проїзному стані та доведення аналізу виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, а також інформації щодо загибелі жителів населених пунктів району в результаті не належного поводження з пічним опаленням; про врегулювання земельних відносин; про нарахування пільг та субсидій.

Також було наголошено про обов'язкове виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» в установлені терміни.

Підсумки наради підвели голова районної ради Олександр Ларченко та голова районної державної адміністрації Віктор Корж.

За інформацією виконавчого апарату районної ради