back

Відбулося перше засідання Президії районної ради сьомого скликання

25 грудня 2015

23 грудня в малій залі районної ради під головуванням О.М.Ларченка відбулося перше засідання Президії районної ради сьомого скликання.

На засідання Президії запрошено голову районної державної адміністрації, який проінформував депутатів щодо підходів формування бюджету району на 2016 рік, наголосив на основних проблемах в галузях освіти, медицини та культури, акцентував увагу щодо орендно-земельних відносин.

Президія розглянула питання стосовно закріплення депутатів районної ради за територіальними громадами району, подання депутатами районної ради пропозицій до проекту районного бюджету на 2016 рік, формування планів роботи постійних комісій районної ради та проекту рішення районної ради щодо депутатського фонду. За результатами засідання Президії голова районної ради О.М.Ларченко дав доручення головам постійних комісій та виконавчому апарату районної ради з питань організації роботи ради.

За інформацією виконавчого апарату районної ради