back

21 грудня 2015

21 грудня 2015 року голова районної державної адміністрації Віктор Корж провів нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо розв’язання соціально-економічних проблем району. У засіданні також взяли участь голова районної ради Олександр Ларченко та його заступник Володимир Поліщук.

Обговорені актуальні питання життєдіяльності району та визначені завдання на поточний робочий тиждень, серед яких завершення до кінця року поточних об'єктів, зокрема будівельних та ремонтних робіт у дитячих садках у Рудці, Старому Білоусі, Новому Білоусі, їдальні у Ведильцях; ремонт даху у Гончарівській гімназії; впровадження в районі електронних закупівель через електронну систему публічних закупівель ProZorro; підготовка відповідних матеріалів до сесії районної ради.

За інформацією виконавчого апарату районної ради