15 грудня 2015
Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем працівників суду!
У громадянському суспільстві суд є дієвим механізмом захисту прав і свобод людини та інтересів держави. Служителі Феміди несуть відповідальність за ту сферу діяльності, яка найбільше відчуває на собі вплив соціально-економічних збурень, негараздів, правової неврегульованості.
Від ефективного функціонування судової влади значною мірою залежить стабільність у державі й довіра громадян до всіх її інститутів. Тому подальше вдосконалення судової системи сприятиме утвердженню сильного та справедливого суду, зміцненню його авторитету.
Переконані, що високий професіоналізм, принциповість, вірність ідеалам Правди і Справедливості, відповідальність за долю кожної людини завжди будуть незаперечними заповідями вашої роботи.
Тож бажаємо вам нових досягнень на ниві утвердження принципу верховенства права, незалежності та демократії в нашій країні.
Нехай людська шана стане вам гідною подякою за виваженість у прийнятті рішень, ділову принциповість, а також людяність і толерантність.
Вітання за підписом двох голів| Голова райдержадміністрації | Голова районної ради |
Віктор Корж |
Олекандр Ларченко |