back

12 листопада 2015 року у Ведильцях відбулась перша сесія сьомого скликання

13 листопада 2015

В роботі сесії взяли участь депутат Чернігівської районної ради Юрій Шпилька, спеціаліст І категорії організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Леся Мальцева, керівник сільськогосподарського підприємства ТОВ «Біокарт-Агро» Микола Ігнатьєв.

Голова територіальної виборчої комісії Галина Кузьменко оголосила результати виборів сільського голови та депутатів сільської ради. За інформацією ТВК повноваження Ведильцівського сільського голови вперше набула Духно Марина Михайлівна, 4 листопада 1980 року народження, котра отримала 67% голосів виборців.

Шляхом таємного голосування секретарем ради одноголосно обрано Шалуху Вікторію Василівну, 28 квітня 1986 року народження.

На сесії такою визнано повноваження 12 депутатів сільської ради, утворено виконавчий комітет ради та сформовані постійні комісії.

Юрій Миколайович Шпилька подякував територіальній громаді за довіку, висловлену на місцевих виборах 2015 року, а новообраний сільський голова Марина Духно від імені громади привітала Юрія Миколайовича із ювілейним днем народження.

Новообраний сільський голова щиро дякувала попередньому колезі Кузьменку Валентину Миколайовичу за його роботу, а Валентин Миколайович в своєму виступі проаналізував свій 13-річний стаж роботи на посаді голови та зазначив, що продовжить працювати на користь громади в складі депутатського корпусу сільської ради.

Перше пленарне засідання пройшло організовано та конструктивно.

За інформацією виконавчого апарату районної ради