back

Перша сесія сьомого скликання в Петрушині

11 листопада 2015

10 листопада 2015 року в Петрушинській сільській раді відбулася перша сесія, де сільським головою обрано Є.М. Петинського, який отримав 77,4% голосів виборців. За підсумками виборів визнано повноваження 11 депутатів із 12 обраних. Один депутат не зареєструвався.

Під час пленарного засідання сільської ради обрано секретаря, членів виконкому, створено постійні депутатські комісії.