back

Перша сесія сьомого скликання в Анисові

11 листопада 2015

10 листопада 2015 року в Анисівській сільській рада проведена перша сесія сьомого скликання у складі сільського голови та новообраних депутатів сільської ради. На сесії були розглянуті питання про інформацію сільської виборчої комісії про результати чергових виборів депутатів сільської ради та сільського голови, обрання секретаря сільської ради, утворення постійних комісій сільської ради, про виконавчий комітет сільської ради. На сесії були присутні керівники установ, організацій, голова Чернігівської районної ради, депутат районної ради Анатолій Дуденко, який привітав сільського голову та депутатів і побажав плідної праці на благо своєї громади. Анатолій Дуденко вручив посвідчення сільському голові та депутатам сільської ради.

За інформацією Анисівської сільської ради