10 листопада 2015
10 листопада відбулась перша сесія Андріївської сільської ради сьомого скликання.
Під час пленарного засідання почались повноваження новообраного сільського голови Єреми Віктора Івановича (якого підтримали 98,5% голосів виборців) та 12-ти депутатів сільської ради.
Депутати та новий сільський голова висловили подяку Слюсар Ніні Петрівні, яка майже тридцять років очолювала Андріївську громаду.
Депутати одноголосно обрали секретарем сільської ради Галько Марину Миколаївну, яка останні шість місяців виконувала обов’язки сільського голови.
Рішенням сільської ради затверджені регламенти роботи сільської ради та її виконкому, утворені три постійні комісії та виконавчий комітет сільської ради.
В роботі сесії сільської ради взяла участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради, депутат районної ради Кудрик Ірина Василівна.
За інформацією виконавчого апарату районної ради