back

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів

04 листопада 2015

4 листопада під головуванням голови постійної комісії Миколи Кужеля відбулося засідання постійної комісій районної ради з питань земельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів.

У засіданні комісії прийняли учать: голова районної ради Анатолій Дуденко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ірина Кудрик, представники структурних підрозділів Чернігівської райдержадміністрації, управління Держземагенства у Чернігівському районі.

Члени комісій заслухавши доповідачів, прийняли рішення внести на розгляд пленарного засідання 29 сесії районної ради всі питання порядку денного.

За інформацією виконавчого апарату районної ради