back

Шановні автомобілісти і шляховики, ветерани галузі!

23 жовтня 2015

Щиро вітаю Вас із професійним святом! Так уже склалося, що автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь-якого міста та села, незалежно від кількості проживаючих у ньому мешканців.

У транспортній галузі району працює численна армія професіоналів, які докладають максимум зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень.

Усі ми щодня користуємося транспортом, а виходить – вашою працею. І це професійне свято – ще один привід висловити слова вдячності за вашу роботу.

Бажаю Вам міцного здоров’я, впевненості у своїх силах, успіхів у всіх справах. Нехай для кожного, чиє життя пов’язане з кермом автомобіля, усі повороти будуть безпечними, а робота завжди приносить задоволення!

Голова районної ради Анатолій Дуденко