back

У Ковпиті відкрито куточок учасників АТО із бюстом загиблого воїна-односельця Геннадія Куца

15 жовтня 2015

До Дня Захисника України 13 жовтня у Ковпитській загальноосвітній школі відбувся захід за участю учасників АТО, сільського голови Алли Печерної, депутата районної ради Миколи Кужеля, родичів загиблого, вчителів, учнів та мешканців села.

Під час заходу відбулось урочисте відкриття куточка учасників АТО, зокрема, стенда з бюстом Геннадія Куца, який загинув під час виконання бойового завдання в ході проведення антитерористичної операції на сході країни 19 серпня 2014 року і нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ст. посмертно.

Учні школи підготували цікаву програму та привітали учасників АТО з Днем Захисника України. Аматорським самодіяльним колективом були виконані патріотичні пісні.

За інформацією виконавчого апарату районної ради