02 жовтня 2015
Коломийщину відвідала делегація Чернігівщини.
З візитом завітали голови сільських та селищних рад в тому числі - Олена Хоменко та Алла Лісова (Ладинський та Хмільницкий сільські голови), які активно беруть участь у процесі адміністративно-територіальної реформи.
Чернігівці приїхали поділитися власним досвідом та взяти технології процесу об’єднання у прикарпатців, повідомляє ntktv.ua.