16 вересня 2015
Від усієї душі вітаю Вас з професійним святом - Днем рятувальника України!
Кожен з Вас володіє всіма якостями, необхідними рятувальникові, - людською мужністю, високим професіоналізмом, відданістю своїй справі.
У цей святковий день прийміть найгарячіші привітання! Щастя, добра, благополуччя і спокою!
Голова районної ради Анатолій Дуденко