back

Громади Чернігівського району ініціюють та обговорюють добровільне об’єднання територіальних громад

11 вересня 2015

В Україні розпочато процес реформування системи місцевого самоврядування та територіальної організації влади з метою децентралізації та розширення повноважень місцевої влади.

Нещодавно, 12 серпня, Урядом України затверджено перспективний план формування територій громад Чернігівської області. За пропозицією місцевої асоціації рад Чернігівського району «Ради Полісся», до якої входять всі сільські та селищні ради району та районна рада, Чернігівською обласною радою було схвалено об’єднання 11 спроможних територіальних громад.

За рішенням Кабінету Міністрів України на сьогодні з пропонованих 11 затверджено 6: Гончарівська, Олишивська, Іванівська. Пакульська, Халявинська, М.-Коцюбинська об’єднані територіальні громади.

Вчора, 10 вересня, сесія Гончарівської селищної ради на чолі з селищним головою Віталієм Рудником ініціювала добровільне об’єднання територіальних громад селища Гончарівське Гончарівської селищної ради, сіл Смолин, Козероги Смолинської сільської ради, села Жеведь Жеведської сільської ради, села Лебедівка, Соколівка, Максим Максимівської сільської ради в Гончарівську територіальну громаду з центром у селищі Гончарівське.

Передбачається, що громада об’єднає в собі 7 населених пунктів з чисельністю жителів близько 5,5 тис. населення.

В роботі сесії селищної ради прийняли участь голова районної ради Анатолій Дуденко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради, депутат районної ради Ірина Кудрик, члени виконкому селищної ради.

За інформацією виконавчого апарату районної ради