28 липня 2015
28 липня за участю керуючого справами виконавчого апарату районної ради Ірини Кудрик, відбулась нарада з сільськими, селищними головами, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Корж. У заході взяли участь директор Офісу реформ Ярослав Жиденко, експерт Офісу реформ Микола Силенко, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.
Ключове питання, яке розглядалося на семінар-нараді – це реалізація процедур об’єднання територій громад з урахуванням змін до Конституції та нового виборчого законодавства, з яким виступив перед присутніми директор Офісу реформ Чернігівщини Ярослав Жиденко. У своєму виступі він детально зупинився на перевагах спроможної громади, розповів, як керівництво країни забезпечує процес децентралізації та об’єднання громад, яких результатів очікувати від реформи тощо. Під час наради сільські, селищні голови мали змогу задати питання щодо об’єднання територіальних громад директору Офісу реформ, ознайомилися з науково-методичною літературою.
За інформацією виконавчого апарату районної ради