back

Змагалися держслужбовці

18 червня 2015

20 червня відбулася XV, ювілейна, спартакіада серед державних службовців, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За підсумками змагань команда Чернігівського району посіла:

- настільний теніс – 2 місце;

- перетягування канату - 3 місце;

- волейбол – 9 та 16 місця;

- футбол – 9 місце;

- шахи – 13 місце;

- шашки – 17 місце.

У загальнокомандному заліку змагань Чернігівський район посів 5 почесне місце серед 24 команд області.

За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту апарату райдержадміністрації