back

Шановні державні службовці!

22 червня 2015

Щіро вітаю Вас з Днем державної служби та бажаю подальших творчих і професійних успіхів на благо нашого регіону, держави, українського народу!

Бажаю Вам щедро творити добро своєю повсякденною працею, безкорисливою допомогою людям, мудрою порадою, добрим словом і добрим ділом!

Голова районної ради Анатолій Дуденко