back

Шановні медичні працівники!

19 червня 2015

Сердечно вітаю Вас з професійним святом!

Прийміть теплі і сердечні вітання з професійним святом! В цей чудовий день хочеться висловити повагу та вдячність усім тим, хто присвятив своє життя збереженню здоров'я людини. Місія ця важка і благородна, вимагає великої віддачі сил, високого професіоналізму та безмежної людяності.

Глибока вдячність Вам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя!

Родинного вам тепла, достатку та миру на рідній землі!

Голова районної ради Анатолій Дуденко