18 червня 2015
17 червня активісти громадської організації провели заняття для понад 50-ти учнів Новобілоуської школи з інформатики. Діти були неймовірно задоволені від такого уроку - тренінгу, адже у більшості з них немає можливості відвідувати спеціальні комп'ютерні курси.
Активісти громадської організації і надалі збираються проводити подібні заняття і навчати дітей комп'ютерній грамотності.
За інформацією Об'єднання "Самопоміч"