back

Волонтери Чернігівського міського осередку "Об'єднання "Самопоміч" провели комп'ютерні курси для школярів!

18 червня 2015

17 червня активісти громадської організації провели заняття для понад 50-ти учнів Новобілоуської школи з інформатики. Діти були неймовірно задоволені від такого уроку - тренінгу, адже у більшості з них немає можливості відвідувати спеціальні комп'ютерні курси.

Активісти громадської організації і надалі збираються проводити подібні заняття і навчати дітей комп'ютерній грамотності.

За інформацією Об'єднання "Самопоміч"