17 червня 2015
У вівторок, 16 червня учні Новобілоуської ЗОШ I-III ст. побували на фестивалі дитячої творчості «Єдність» (с. Кувечичи), в якому приймали участь діти з різних селищ району. Малеча з нетерпінням очікувала цієї поїздки. Ранком о 9.30 учні вирушили за новими враженнями та розвагами. Першими на сцені представляли свою програму організатори с.Кувечичи, які не тільки радували нас яскравими номерами а ще й конкурсами які викликали у глядачів багато позитивних емоцій.
Селище Новий Білоус представляли вихованці танцювального колективу «Айс», керівник Мельник Надія (методист КПНЗ «Будинок школяра»). В цьому році приймало участь дуже багато шкіл району. В кінці фестивалю всі учасники були нагороджені дипломами.
Від побаченого діти були переповнені позитивними враженнями та щасливими посмішками.
За інформацією Чернігівського районного Будинку школяра