back

Перша танкова бригада вирушила в АТО

12 червня 2015

Шостого червня Перша танкова бригада з Гончарівського Чернігівського району вирушила на Схід. На платформи завантажили бойову техніку.

Урочистих проводів зі станції Чернігів-Північний не було.

— Це не новий підрозділ, — сказав прес-офіцер Григорій Мазур. — А частина бригади, яка дислокувалася у Гончарівському і вирушила на доукомплектовування і посилення у Донецьку область.

Нагадаю, наших хоробрих танкістів бойовики прозвали «гончарівськими вовками». За час АТО 34 воїни з бригади загинули, шестеро вважаються зниклими безвісти.

Близько двох десятків побували у полоні. Багато поранених.

Нині бійці танкової бригади там, щоб нам тут спокійно було.

Помолімося за них.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч»