12 червня 2015
Шостого червня Перша танкова бригада з Гончарівського Чернігівського району вирушила на Схід. На платформи завантажили бойову техніку.
Урочистих проводів зі станції Чернігів-Північний не було.
— Це не новий підрозділ, — сказав прес-офіцер Григорій Мазур. — А частина бригади, яка дислокувалася у Гончарівському і вирушила на доукомплектовування і посилення у Донецьку область.
Нагадаю, наших хоробрих танкістів бойовики прозвали «гончарівськими вовками». За час АТО 34 воїни з бригади загинули, шестеро вважаються зниклими безвісти.
Близько двох десятків побували у полоні. Багато поранених.
Нині бійці танкової бригади там, щоб нам тут спокійно було.
Помолімося за них.
Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч»