back

Активісти міського осередку "Об'єднання "Самопоміч" провели чергове заняття з правил дорожнього руху в Михайло-Коцюбинській гімназії

12 червня 2015

Сьогодні, представники нашої громадської організації у рамках проекту "Безпечне місто" спільно з представниками ДАІ провели урок-тренінг з правил дороднього руху для учнів молодших класів та правил велоруху для старших дітей!

Також, всі учні пройшли практичні заняття з безпечного переходу через дорогу та правильного кермування залізним конем. По закінченню такого неймовірно цікавого та передусім корисного заняття, дітям було подаровано розмальовки з дорожніми знаками та тематичні буклети з вправами на уважність під час руху!

Об'єднання "Самопоміч" Чернігівщина