back

Безпечний відпочинок

12 червня 2015

Розпочалися літні канікули. Кожен намагається відпочити у лісі, на березі річки чи ставка. Вода дарує енергію, позитивні емоції та враження. Але неприємні несподіванки можуть нагадати про себе в любу мить, якщо не дотримуватися елементарних правил поводження на воді. Профілактичну роботу з попередження травматизму на воді проводить навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області в пришкільних таборах . За ініціативи Чернігівського районного Будинку школяра пройшла така зустріч і в Количівській загальноосвітній школі. На заняттях представники Центру та гуртка «Школа безпеки» в ігровій формі, з використанням мультиплікаційних фільмів, наочних посібників, нагадали основні правила,серед яких:

-діти можуть знаходитися у воді тільки під наглядом дорослих

- не можна купатися в заборонених місцях;

- не можна стрибати з мостів, дерев;

- час перебуванні у воді не може бути більш 10-15 хвилин

- не можна купатися відразу після прийняття їжі

- забороняються пустощі у воді

- не можна плавати на надувних матрацах

- не можна запливати далеко від берега

Вихованці пришкільного табору з задоволенням відгадували загадки про воду, відповідали на запитання вікторини, дивилися повчальні мультфільми з даної теми. Організатори зустрічі побажали хлопцям та дівчатам відмінного відпочинку і тільки приємних вражень.

Володимир Прибитько, керівник гуртка Чернігівського районного Будинку школяра