back

11 червня 2015

11 червня відбулось засідання робочої групи щодо формування спроможних територіальних громад Чернігівського району

Робоча група вирішувала питання щодо кількості створених на базі району спроможних територіальних громад. Відповідно до наданих пропозицій від сільських, селищних голів та членів робочої групи в районі планується сформувати 11 спроможних територіальних громад.

Під час засідання в обговоренні питання порядку денного взяли участь: депутат обласної ради Анатолій Заліський, голова районної ради Анатолій Дуденко, депутати районної ради Лариса Юрченко, Олександр Мисюра, Василь Клюка, Микола Кудрик, Гончарівський селищний голова Віталій Рудник, Старобілоуський сільський голова Микола Нехай та Рад.Слобідський сільський голова Юрій Соколенко.

За результатами засідання робочою групою одноголосно було прийнято рішення направити до офісу Реформ проектну документацію щодо формування в Чернігівському районі 11 спроможних територіальних громад.

За інформацією виконавчого апарату районної ради