back

Валерій Куліч: Конфлікт у Новоселівці має бути вирішений виключно законним шляхом

09 червня 2015

Про це очільник області заявив сьогодні під час зустрічі з учасниками АТО, які продовжують наполягати на отриманні земельних ділянок у с. Новоселівка Чернігівського району. Ситуація ускладнена відмовою громади села віддавати землі, на яких вони випасають худобу.

Як наголосив Валерій Куліч, цей затяжний конфлікт має вирішуватися виключно у правовому полі. Аби ще більше не загострювати складну ситуацію, облдержадміністрація разом з усіма компетентними службами проводить відповідну роботу, щоб люди залишилися з пасовищем, а учасники АТО – з земельними ділянками.

Прес-служба облдержадміністрації