back

Шановні працівники засобів масової інформації!

05 червня 2015

Щиросередечно вітаю Вас з професійним святом – Днем журналіста. Зичу всім міцного здоров’я, творчих здобутків і натхнення, високого професіоналізму, щастя і благополуччя.

Нехай ваші публікації, теле- і радіопередачі завжди будуть злободенними, допомагають у вирішенні життєво важливих проблем, доходять до сердець людей, а журналістська праця постійно служить добру, утвердженню демократії і справедливості, миру і злагоді в суспільстві.

Голова районної ради Анатолій Дуденко