08 червня 2015
У с. Ведильці відбулося розширене засідання Громадської ради «Ведильчаночка» щодо звіту умов виконання договору оренди землі ТОВ «Біокарт-Агро». В роботі ззасідання прийняли участь директор Микола Ігнатьєв, голова райдержадміністрації Віктор Корж, Ведильцівський сільський голова Валентин Кузьменко та секретар сільської ради Марина Духно, працівники окремих управлінь та відділів райдержадміністрації, жителі села.
Громадськістю села піднімалися питання щодо оформлення договорів з ТОВ «Біокарт-Агро» на оренду земельних паїв, збільшення розміру орендної плати, погашення орендарями заборгованості за 2014 рік за оренду паїв і т.п.
За результатами засідання були прийняті відповідні рішення.
За інформацією виконавчого апарату районної ради