08 червня 2015
8 червня відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки перспективного плану формування територіальних громад району. На засіданні були присутні депутати обласної ради Віктор Лазар, Анатолій Заліський та Сергій Биконя, голова районної ради Анатолій Дуденко.
Голова райдержадміністрації ознайомив учасників зібрання з основними положеннями Закону України від 3 березня 2015 року «Про добровільне об’єднання територіальних громад», яким регулюються відносини, що виникають у процесі добровільного об’єднання громад сіл, селищ та міст, а також нагадав принципи формування об’єднаних громад, що визначені спеціальною методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України 8 квітня п.р.
Віктор Корж зазначив, що у сільських, селищних радах району пройшли обговорення запропонованих робочою групою кількох проектів формування територіальних громад та надані відповідні пропозиції робочій групі.
Учасники робочої групи та запрошені обговорили всі можливі варіанти формування спроможних територіальних громад, враховуючи пропозиції, надані сільськими, селищними радами та місцевою асоціацією рад Чернігівського району «Ради Полісся». Свої бачення щодо формування нових громад району висловили депутати обласної ради Віктор Лазар та Анатолій Заліський, депутати районної ради Олександр Мисюра, Михайло Артюх, Василь Клюка, Микола Кудрик, Юрій Мушкетик, голова районної ради Анатолій Дуденко, керуюча справами районної ради Ірина Кудрик, начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Потапенко, Гончарівський селищний голова Віталій Рудник.
Після обговорення питання порядку денного учасники зібрання вирішили зупинитися на створенні 11 територіальних громад району.
За результатами засідання Віктор Корж дав доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації детально опрацювати визначену робочою групою ініціативу, провести відповідні розрахунки до наступного засідання робочої групи.
За інформацією виконавчого апарату районної ради