05 червня 2015
Під такою назвою 4 червня 2015 року пройшов обласний конкурс – фестиваль, мета якого - відродження та популяризація цінностей багатодітної української родини, створення умов для всебічного розвитку дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.
Від Чернігівського району переможцями стали:
- Андрущенко Альона (Довжицька ЗОШ І-ІІІ ст.) – І місце в номінації «Художнє та авторське виконання»;
- Демиденко Анастасія (Киїнська ЗОШ І-ІІІст.) - І місце в номінації „Вокальне мистецтво”;
- Малий Євгеній (М. Коцюбинська гімназія) – ІІ місце в номінації „Образотворче мистецтво”;
- Кулик Анастасія (Радянськослобідська ЗОШ І-ІІІ ст) - ІІІ місце в номінації „Хореографія”.
Переможці конкурсу були нагороджені цінними подарунками та путівками в заклади оздоровлення та відпочинку.
За інформацією сектору у справах сім'ї, молоді і спорту райдержадміністрації